середа, 12 жовтня 2016 р.Європейський тиждень місцевої демократії

З політичної ініціативи Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи та Європейського комітету місцевої та регіональної демократії щорічно відбувається Європейський тиждень місцевої демократії в 47 країнах- членах Ради Європи. Перший «Європейський тиждень місцевої демократії» в Україні було проведено 15-22 жовтня 2007 року.
Проведення заходу призначено на тиждень, що включає 15 жовтня – дату підписання Європейської хартії місцевого самоврядування у 1985 році. За допомогою цього правового інструменту держави-члени Ради Європи, які підписали Хартію, зобов'язуються втілювати принципи місцевого самоврядування в своєму національному законодавстві.
Основними цілями проведення «Європейського тижня місцевої демократії» є:
  • підвищення рівня обізнаності громадян Європи стосовно діяльності місцевих органів виконавчої влади та можливості брати участь у прийнятті рішень на місцевому рівні;
  • заохочення членів муніципальних рад та державних службовців до участі у демократичному процесі на місцевому рівні з метою запровадження стандартів публічної етики як основи відносин з громадянами;
  • розвиток місцевої демократії як компоненту становлення демократичної Європи та інформування громадськості про роль Ради Європи у цьому процесі.
Про ЄТМД  в 2016 році детальніше
Презентація про ЄТМД
Немає коментарів:

Дописати коментар